innowacja_relacja_webinar

Czy osiągnąłeś już wszystko w zakresie przywództwa?

Obejrzyj najnowszy wywiad z dr. Witoldem Jankowskim, redaktorem naczelnym „Harvard Business Review Polska”, i dowiedz się:

  • czy istnieje uniwersalny model skutecznego lidera?
  • jak balansować pomiędzy różnymi, ale równie ważnymi rolami?
  • w jaki sposób zadbać o własny rozwój menedżerski?
  • które z kompetencji okażą się kluczowe dla rozwoju organizacji w 2017 roku?

O Twojej skuteczności z całą pewnością decydują wyniki finansowe firmy, za którą odpowiadasz. Abyś mógł to osiągnąć i zwyciężać – tym bardziej w trudnych do przewidzenia realiach – nie wystarczy już tylko wieloletnie doświadczenie, które posiadasz.

Prawdziwy lider to menedżer skrojony na miarę dzisiejszych czasów – jest ciekawy tego, co się dzieje wokół, ma wszechstronne umiejętności, szybko reaguje na zmiany i łatwo dostosowuje się do aktualnej sytuacji. Czy tak właśnie prowadzisz biznes? Znasz i rozumiesz środowisko, w którym funkcjonujesz? Wykorzystujesz światowe trendy dotyczące zarządzania, implementujesz nowe technologie?

Aby rozwijać organizację i wygrywać z depczącą po piętach konkurencją, musisz aktualizować swoją wiedzę i stale podnosić kompetencje. Tym bardziej, że oczekiwania wobec Ciebie także się zmieniają.

Dziś sukcesy w biznesie odnoszą ci liderzy, którzy potrafią pełnić kilka ról jednocześnie. Niczym żonglerzy podrzucający piłki umiejętnie balansują między zadaniami. Nie tracą z oczu żadnego z obszarów działalności i szybko reagują na dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe. Jak będzie ono wyglądało w tym roku? Z jakimi wyzwaniami liderzy będą musieli się zmierzyć?

Odpowiedzi na te pytania poznasz, oglądając wywiad z dr. Witoldem Jankowskim.

Nasz ekspert:

doktor

dr Witold Jankowski

Redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska” oraz prezes ICAN Institute

Inicjator przełomowych dla polskiego biznesu spotkań ze światowymi autorytetami zarządzania sprzedażą, takimi jak Neil Rackham, Andy Zoltners, Jeffrey Gitomer czy Dave Kurlan. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami badawczymi i szkoleniowymi (m.in. Imparta, CSO Insights, Objective Management Group).

Doświadczony wykładowca: w latach 1992–2000 wykładał w programach MBA w szkołach biznesu w Kanadzie; od tamtego czasu prowadzi programy rozwojowe dla top menedżerów w Polsce (Management™, Strategic Leadership Academy™). Jest twórcą linii programów zwiększania sprzedaży ICAN Total Selling™. Współpracował z wieloma firmami jako konsultant i trener (m.in. Goodyear Polska, SAP, Lyreco, Lotos, Hestia, Ciech SA, TPSA, Eurozet, GlaxoSmithKline, Kolporter, Grupa PSB, Węglokoks).

Aby obejrzeć nagranie, wypełnij formularz


Administratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu umożliwienia udziału w webinarium. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Jeśli już się rejestrowałeś, wpisz tylko swój e-mail.