Pobierz raport HBRP: MĄDRE PRZYWÓDZTWO Między dynamiką a paradoksem

W dobie nieustannych zmian przywództwo staje się nie lada wyzwaniem. Z jednej strony liderzy firm czy zespołów muszą spełniać oczekiwania ludzi, a z drugiej radzić sobie z nieustannymi turbulencjami. Balansowanie między tymi rolami jest niezwykle trudne i wiąże się często z godzeniem przeciwstawnych oczekiwań. Niestety, coraz częściej słyszymy o kryzysie przywództwa. Pogrążone w chaosie firmy i zespoły nie wykorzystują pełni swoich możliwości, ponieważ brakuje im liderów, którzy by nimi pokierowali.

Pobierz raport specjalny „Harvard Business Review Polska”, który odpowiada na kilka kluczowych pytań związanych ze współczesnym przywództwem. Dowiedz się m.in.:

  • Dlaczego współcześni liderzy powinni podejmować decyzje i wykonywać działania zgodne ze swoim systemem wartości oraz zasadami moralnymi?
  • Na czym polega przywództwo akceptujące paradoksy i dlaczego nie warto za wszelką cenę dążyć do stabilizacji?
  • Jak prezesi mogą zdobyć praktyczną mądrość, która pomoże im działać w sposób dobry dla firm oraz społeczeństwa?
  • Jakie pytania warto sobie zadawać, aby stwierdzić, czy nie jesteś odcięty od ważnych idei i informacji w codziennej pracy?
  • W jaki sposób zapewnić sobie dopływ pomysłów i informacji, które pomogłyby diagnozować nadarzające się szanse lub czyhające zagrożenia?

Przeczytaj 3 wyselekcjonowane artykuły „Harvard Business Review Polska” z praktycznymi wskazówkami: wykorzystaj je w swojej firmie, by zwiększać zapał i chęć do pracy swoich podwładnych, a także by wykorzystywać pojawiające się okazje z zyskiem dla firmy.

Uwaga! Oprócz artykułów otrzymasz od nas przydatne linki do treści HBRP pogłębiających tematykę raportu.

Raport_Madre_Przywodztwo

Pobranie raportuAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.