Partnerzy Klubu Elite Leadership Program

logo_dr_irena_eris

Hotele SPA Dr Irena Eris powstały według autorskiej koncepcji uwzględniającej holistyczne podejście do piękna i wypoczynku. Profesjonalnie realizują ideę spa, zgodnie ze światowymi standardami, co sprawia, że należą do elity na polskim rynku spa. Wyznaczają trendy, są mentorem pod względem jakości i standardów dla innych tego rodzaju obiektów oraz są synonimem luksusu.

Obecnie grupę Hotele SPA Dr Irena Eris tworzą trzy ekskluzywne, na poziomie pięciu gwiazdek, obiekty – w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju (w Kotlinie Kłodzkiej) i na Wzgórzach Dylewskich (Mazury Zachodnie).

Usytuowane w nietuzinkowych lokalizacjach, zapewniają bliskość przyrody i idealne warunki do pełnej odnowy biologicznej. Urządzone z wyjątkowym smakiem, harmonijnie łączą elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnością, zapewniając luksusowe warunki wypoczynku dla całej rodziny, jak również dla osób szukających ucieczki od codziennego gwaru i ceniących sobie wysokie standardy. Są doskonałym i cenionym miejscem spotkań biznesowych kadry menedżerskiej wyższego szczebla. To obiekty z tradycją, w których najmocniejszą stroną jest najwyższej jakości serwis.

Hotele SPA Dr Irena Eris mają na swoim koncie ponad 60 nagród i wyróżnień przyznawanych przez śordowisko branżowe i konsumentów. Są jedynymi polskimi hotelami zapraszanymi do elitarnego wydawnictwa National Geographic Traveller – Luxury Spas The Collection, poświęconego najlepszym obiektom spa na świecie. Jako pierwsze w Polsce, wszytskie trzy hotele z jednej grupy, jednocześnie zdobyły najważniejszy tytuł – Najlepsze Hotele w Polsce – w plebiscycie Travellers’ Choice 2017 organizowanym przez TripAdvisor.

DrIrenaErisSpa.com

BezNazwy_Panorama1I
TG_150511_Eris_Polanica_2152
BezNazwy_Panorama2
Etutor_small

eTutor to nowoczesne, efektywniejsze szkolenia językowe dla firm w formule Blended Learning oraz pożądany benefit językowy.

To największa platforma językowa w Polsce do samodzielnej nauki języka angielskiego i niemieckiego. Blended Learning, czyli zmiksowanie samodzielnych zajęć on-line i konwersacji z lektorem jest ponad dwukrotnie efektywniejsze od zajęć tradycyjnych. Świadczy o tym szereg badań, w tym oficjalne stanowisko Departamentu Edukacji USA. Przemawia za tym również zdrowy rozsądek. Dlaczego twój HR trzyma się zatem anachronicznych metod szkoleń językowych? Nie można go za to winić. Tradycyjne szkoły językowe – broniąc swojego biznesu – negują korzyści płynące z zastosowania nowoczesnych technologii w nauczaniu. Jakich korzyści? Sprawdź sam, czy wolisz papierowy słownik czy multimedialny, a natychmiast będziesz wiedział, że korzyści są i to bardzo liczne. Powód niechęci szkół językowych do miksowania zajęć z eLearningiem jest prosty. Jak powiedziała właścicielka jednej z warszawskich szkół oferujących szkolenia in-company: „Jeśli zaoferuję dobry Blended Learning to stracę połowę biznesu. Klienci przeniosą część nauki na platformę i zredukują ilość godzin z lektorem o połowę” – a to z nich żyją tradycyjne szkoły językowe. Nie pozwól dłużej na marnowanie połowy budżetu na szkolenia językowe, wykorzystaj moc Blended Learningu.