Partner Klubu Elite Leadership Program

logo_bania

Hotel Bania **** Thermal & Ski to fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła. To miejsce, w którym atrakcje czekają przez okrągły rok. Baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin i bogaty program rozrywek. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki.

Jedyny hotel w Polsce, który leży u stóp największego kompleksu narciarskiego i jest połączony z basenami termalnymi.

Hotel jest wyrazem naszej filozofii przywiązania do natury i tradycji górskich regionów. Oferujemy standard wypracowany przez kilka pokoleń, w ciągłej trosce o komfortowe samopoczucie naszych Gości. Do ich dyspozycji oddajemy156 pokoi, w tym piękne i przestronne apartamenty z widokiem na stoki narciarskie lub pełną panoramę Tatr Wysokich.

W hotelu znajduje się kilka sal konferencyjnych, trzy restauracje, klub nocny oraz Sielsko Anielsko Wellness & Spa. To ostatnie miejsce podzielone jest na strefę gabinetów zabiegowychoraz strefę saun. Warto zaznaczyć, że wnętrze spa zostało stworzone wykorzystując fragmenty z odzyskanej zabytkowej góralskiej chałupy.

Jako hotel rodzinny możemy pochwalić się dwoma wewnętrznymi placami zabaw oraz zewnętrznym mini-parkiem rozrywki czynnym w sezonie letnim. To niesamowity świat z karuzelami, tyrolką, oponkami, gokartami i boiskami sportowymi, czekający na odkrycie przez dzieci.

Zimą zapraszamy do skorzystania z oferty ON Bania Ski & Fun oraz ON Kotelnica Białczańska. Wspólny karnet TatrySki umożliwia korzystanie w sumie z 9 ośrodków narciarskich, lodowiska i basenów termalnych. Do każdego pokoju w hotelu przypisana jest zamykana, ogrzewana szafka narciarska, dzięki czemu wybierając się na stok zawsze mamy pewność że nasz sprzęt jest gotowy do użycia.

Zegarek hotelowy to urządzenie, które w wygodny sposób pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji obiektu – jest kluczem do pokoju, szafki narciarskiej, środkiem płatniczym oraz skipassem i biletem na baseny termalne. To proste – korzystasz z naszych usług bez konieczności noszenia przy sobie portfela!

Na Bani nie można się nudzić – latem koncertujemy na żywo w każdy weekend, natomiast w zimie na stoku organizujemy widowiskowe eventy i zawody na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Więcej na »