Dlaczego niektórzy menedżerowie z łatwością osiągają swoje cele i wykorzystują pełnię swoich możliwości, a dla innych taki cel jest frustrująco nieuchwytny? Choć dotychczas odpowiedzi poszukiwano przede wszystkim w DNA, okazuje się, że nie jest ono niczyim przeznaczeniem!

Rozwój neuronauk pozwala pokonać swoje słabości i wykorzystać pełnię potencjału do rozwoju największych atutów. Dzięki prekursorskim badaniom efektywne przywództwo przestało być staromodną sztuką, a stało się nową i ekscytującą nauką. Wykorzystaj nowe potężne narzędzie do radykalnej zmiany sposobu, w jaki kierujesz zespołami i odnosisz indywidualne sukcesy. Wnioski z badań z zakresu neurobiologii ułatwią Ci tworzenie wysoce wydajnej organizacji oraz skuteczne zarządzanie – zarówno sobą, jak i innymi.

PODCZAS TEJ SESJI:

  • opanujesz strategie zwiększenia wydajności poprzez techniki m.in. wzmacniania koncentracji, szybkiego uczenia się oraz skuteczniejszego zapamiętywania i kojarzenia informacji
  • przyswoisz nowe metody i efektywne praktyki w zakresie szkolenia, rozwoju i wyzwalania ukrytego potencjału liderów oparte na solidnych dowodach naukowych
  • dowiesz się, jak wykorzystać odkrycia neuronauk, by szybciej i skuteczniej podejmować złożone decyzje
  • poznasz kluczową rolę emocji we współpracy, motywacji i osiąganiu wyników, a przede wszystkim wykorzystasz ją do wydobycia pełni możliwości pracowników.

Friederike Fabritius

Uznana ekspertka w dziedzinie neuroprzywództwa. Tworzy prekursorskie metody i narzędzia do rozwoju przywództwa, bazując na najnowszych odkryciach naukowych. Specjalizuje się w rozwoju systemów edukacyjnych, które wykorzystują zdolności mózgu do przechowywania nowych informacji. Karierę neuropsychologa zaczynała w Instytucie Badań nad Mózgiem Maxa Plancka, potem była doradcą ds. zarządzania w McKinsey. Obecnie pomaga liderom na całym świecie rozwijać zdolności przywódcze, osiągać pełnię potencjału i szczytową wydajność w kluczowych momentach. Współtworzyła książkę The Leading Brain (2017) uznaną przez „strategy+business” za najlepszą książkę biznesową 2017 roku.