Sekrety zwycięskich rekrutacji: nowe reguły gry

Sprawdź, jak wygrywać bitwę o talenty nawet z dużo silniejszymi graczami w branży

14listopada

SESJA 4.
ŁOWCA TALENTÓW

p4500

Bez względu na to, czy nam się to podoba, czy nie, pracodawca nie dyktuje już niepodzielnie warunków na rynku pracy. W szybkim tempie rośnie rola pracownika, a dylemat „kogo zatrudnić?” zmienia się w pytanie „jak przekonać kandydata, że powinien pracować właśnie dla nas?”. Ta sytuacja nie zapewnia jednak wygranej wyłącznie dużym międzynarodowym korporacjom: nowe sposoby rekrutacji i rozwijania pracowników pozwalają nawet mniejszym firmom przyciągać i zatrzymywać najlepszych specjalistów.

PODCZAS TEJ SESJI:

  • dowiesz się, na jakie (często nieoczywiste) cechy kandydatów musisz zwracać uwagę podczas rekrutacji,
  • zdobędziesz konkretne wskazówki, które pomogą Ci usprawnić Twój proces rekrutacyjny i dzięki temu wygrywać walkę o pracownika – bez względu na to, jak duża jest Twoja firma,
  • zobaczysz, jak najlepsze firmy na świecie wprowadzają efektywne programy zarządzania talentami i jak przechodzą od typowo HR-owego do sprzedażowo-marketingowego podejścia w rekrutacji,
  • zyskasz wiedzę, która pomoże Ci uniknąć bolesnych konsekwencji zatrudnienia niewłaściwej osoby na niewłaściwym miejscu.

Claudio Fernández-Aráoz
Claudio Fernández-Aráoz jest starszym doradcą w wiodącej firmie rekrutacyjnej Egon Zehnder. Pełni funkcję członka zarządzającego executive education w Harvard Business School. To globalny ekspert w obszarach zatrudniania, awansu i rozwoju talentów, zapraszany w charakterze prelegenta na najważniejsze międzynarodowe konferencje HR. Doradzał w zakresie rekrutacji dyrektorom największych światowych spółek oraz przedstawicielom rządów. Jest autorem bestsellera It’s Not the How or the What but the Who nagrodzonego Gold Axiom Award w kategorii „najlepsza książka HR” oraz publikacji Great People Decisions.