Dołącz do najnowszej edycji ELP

Wykorzystaj nowe idee i metody, które zmieniają świat biznesu. Poznaj nową odsłonę cyklu prestiżowych konferencji o zarządzaniu i przywództwie. Zdobywaj najnowszą wiedzę i kluczowe kompetencje w obszarach: negocjacji na szczycie, kultury organizacyjnej, neuroprzywództwa oraz innowacji. Pobierz broszurę, by czym prędzej:

  • dowiedzieć się, jaki dorobek naukowy oraz zawodowy mają eksperci zaproszeni do Polski przez redakcję HBRP,
  • sprawdzić, jakie tematy będą królować podczas 4 sesji plenarnych i w jakim zakresie będziesz poszerzać swoje horyzonty biznesowe,
  • poznać opinie uczestników oraz gości specjalnych konferencji HBRP i ICAN Institute, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach ELP.

Patrz dalej, wyprzedzaj innych, działaj!

Pobranie broszuryAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.